VelaShape

Bölgesel İncelme için Velashape!

Yaz aylarının gelmesiyle incelen kıyafetler ve kış aylarından kalma kilolar! İki cümlenin birbiri ile uyumsuzluğuna eş değer bir uyumsuzluğu vücudunuzda hissettiğinizin farkındayız. Giyim konusunda özgürlüğünüze düşkünseniz bölgesel kilolarınızı spor, beslenme ve velashape ile rahatlıkla verebilirsiniz. Velashape son dönemlerin en popüler bölgesel incelme uygulamasıdır. Velashape yapılan uygulamalarda güvenilir olduğunu ispatlamış bir cihazdır. FDA onayına sahiptir. FDA onayı Amerika tarafından medikal sağlık konularında verilen en üst düzey güvenlik sertifikasıdır. Yaptıracağınız herhangi bir uygulamada kullanılacak cihazların güvenlik testlerinden geçmiş cihazlar olması ve uluslararası onaya sahip olması sağlığınız ve oluşabilecek problemler açısından son derece önemlidir ve mutlaka güvenlik sertifikaları hakkında uzmanlardan bilgi alınmalıdır.

Bölgesel incelme uygulaması yaptırdığınızda günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bölgesel incelme uygulaması sırasında herhangi bir cerrahi uygulama yapılmamaktadır. Velashape bölgesel zayıflama konusunda son derece etkili ve kısa sürede sonuçlar alabileceğiniz bir teknolojidir.
Uygulama sırasında herhangi bir ağrı, sızı hissetmeden konforlu bir şekilde uygulamayı tamamlayabilirsiniz. Bölgesel incelme seanslarında, her bir seansta ortalama bir ile üç cm arasında incelme olduğu gözlemleniyor. Velashape ile kaç seans uygulamanız gerektiği ise sizin kendi incelme hedefleriniz ve uzmanlarımızın yapacağı vücut analizi sonrası net olarak belirleniyor. Seanslar 15 günde bir tekrarlanmaktadır. Normal kiloda olan bir kişinin ortalama ihtiyaç duyacağı seans sayısı üç ile dört seans civarındadır.

Bölgesel incelme cihazı velashape kendi bünyesinde dört farklı özelliği barındırmaktadır. Bunlar radyofrekans, kızılötesi, vakumlama ve mekanik masajdır. Bölgesel incelme uygulamasını yaptırmadan önce mutlaka vücut analizinizin yapılması ve cihazın vücudunuz için uygun olup olmadığı tespit edilmeli, çalışılacak bölgelerin ölçüleri alınmalıdır. Sonrasında uygulama yapılacak bölgeler işaretlenerek çalışma alanı netleştirilmelidir.

Siz de vücudunuzdaki bölgesel kilolardan şikayetçiyseniz, vücudunuzun sadece belirli bir bölümünde yağlanma olmasından şikayetçiyseniz, bölgesel incelme yöntemleri ile kısa sürede bu yağlanmalardan kurtulabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük avantajı farklı bölgelerden kilo vermeden, özellikle yüz gibi bölgelerden kilo vermeden sadece istediğiniz bölge üzerinde yoğunlaşabilmenizdir. Siz de hemen velashape ile tanışın, kendinizle barışın!