Velashape III Nedir ?

Cerrahi müdahale olmadan son derece konforlu bu işlem gözle görülür sonuçla incelme ve vücut şekillendirme sağlıyor.  Son teknoloji olan velashape sıkılaşma , selülit problemleri , bölgesel zayıflama , incelmenin yanı sıra çatlak görünümünü hafifletmekte de etkilidir. İncelme , sıkılaşma  ve selülit giderme de kullanılan FDA onaylı , cerrahi olmayan ve %97 hasta memnuniyeti  ile sonuçlanan bir işlemdir.

Vela sahape III nasıl uygulanır ve çalışır?

Vücut  şekillendirme ve selülit tedavisi için sıklıkla başvurduğumuz yöntem  velashape III  en büyük özelliği çok kısa sürede  uygulanabilmesi ve seans aralığının geniş olmasıdır. İlk etapta  haftada 1 i daha sonra  15 günde  son seans kapanışları ile uygulanıyor.

VelashapeIII teknolojisini vücudun her bölgelerine uygulayabiliyoruz.

En çok uygulanan bölgeler ; bacak , iç bacak , karın, basen bölgeleridir. Hastalar bu bölgelerinde hızlıca  cilt kalitesinde iyileşme ile karşılaşır. Hamilelikten sonra hızlı kilo alıp verme dönemine girildiği için velashape, cilt toparlamasına hızlıca katkıda bulunur.

VelashapeIII  en büyük özelliklerinden biride kilo verilen dönemde hızlı bir şekilde cildin toparlanmasını ve  sıkılaşmasını sağlar.  Kızılötesi ışınları vakum ve mekanik masajı bir arada velashapeIII , radyofrekans ile güvenli bir uygulama sunar. Bu sayede  görünüm hacmini ve  yağ hücrelerini direk azaltıyor. Radyofrekans  sayesinde kollajen sentezini hızlandırıp cildin daha sıkı görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca diğer çok kullanılan alanlardan biri de liposuction ameliyatları sonrasıdır. Yapılan bölgedeki ödemi atmak amaçlanır.

Vakumlu bir terapidir.  Ve bu vakumlu terapi  yöntemi sayesinde yağ hücrelerine radyo frekansın daha iyi iletilmesini sağlar. Vücudumuzda bulunan ödemin azaltılmasına yardımcı olur. Doğumdan sonra oluşan sarkmaları sıkılaştırıcı ancak doğumdan 2 ay sonra bu işlem yaptırılabilir.

VelashapeIII sürekli yaptırmak gerekir mi?

Vücut sıkılığını korumak ve sağlamak amacıyla kollajenin güçlenmesine daha da katkı da bulunur.

VelashapeIII kimlere yapılır?

Vaser liposuction hastalarını ödemini azaltmak ve görünümü düzeltmek için uygulanır.

Selülit tedavisinde, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme de kullanılır.

Uygulama sırasında herhangi acı veya ağrı olur mu?

Uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmez. Vakum özelliğinden dolayı masaj etkisi hissedilir. Radyo frekanstan dolayı da biraz sıcak hissiyatı oluşur.

Seans aralıkları nedir?

Uygulanacak bölgenin  yağ oranı ve selülit yoğunluğuna göre değişir

En az 4-6 seans

En fazla 6-10 seans önerilir. Seans aralıkları haftada bir şeklindedir.