Velashape

İncelten teknoloji Velashape ile tanışın!

Sıkı bir karın sıkı bir çalışma demek! Daha iyi bir görünüme sahip olmak daha sağlıklı yaşamak her kadının ortak arzusu. Fit görünümü ile gittiği her yerde fark edilen ve istediği her kıyafeti giyebilen kadınlardan olmak için genetik faktörleri de bir kenara bırakabilmemiz gerek. Her ne kadar düzenli spor da yapsak, sağlıklı da beslensek yine de bazı bölgelerimizde yağ kütlelerinin kaldığını ve bunları eritemediğimizi fark ediyoruz. Uzun uğraşlarımıza rağmen erimeyen yağlı bölgeler vücut görüntümüzü bozduğu gibi kıyafetlerimizin de estetik duruşunu etkiliyor. Bu rahatsız edici görünümden kurtulmak eskiden oldukça zordu ve bir yerden sonra kendimizi bu şekilde kabul etmek zorunda kalıyorduk fakat artık gelişen teknoloji ve değişen yöntemler ile karın, kalça, bel, bacak gibi bölgelerde biriken yağları bölgesel olarak eritebilmek mümkün!

Mucize cihaz Velashape ile göbek eritme işlemi tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürüyor. Çünkü radyofrekansı arttırılmış olan velashape aynı zamanda infrared teknolojisi ve vakumlama teknolojisi ile desteklenerek komplike bir hale getirilmiştir. Bu sayede eski cihazlar ile 10 – 15 seans süren uzun dönemleri içeren bölgesel incelme uygulamaları artık çok daha kısa sürede yapılabiliyor. Yaklaşık bir saatlik seanslar ile iki aylık bir sürede istediğiniz forma ulaşabiliyorsunuz. Göbek eritme için Velashape uygulaması en modern ve en etkili uygulamalardan biridir. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Bazı hassas ciltlere sahip hastalarımızda hafif karıncalanma hissi veya ısınma hissi gerçekleşebilmektedir. Bölgesel zayıflama işlemi için önceden herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Uygulama sonrası normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Çalışan kişiler öğle aralarında dahi bu uygulamayı yaptırabilirler.

Velashape radyofrekans teknolojisi sayesinde yağ dokularınızı ısıtarak aralarındaki bağın zayıflayarak kopmasını ve vücuttan atılabilecek boyuta gelmesini sağlar. İnfrared teknolojisi sayesinde de ışınlar yağ dokularına temas ederek onları hacimsel anlamda küçültür ve yağ yakımına yardımcı olur.

Daha sıkı ve ince bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız, hemen şimdi müşteri temsilcimiz ile görüşerek randevunuzu alabilir ve kendi sürecinizi başlatabilirsiniz!