İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

İtalyan Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiklerinde hastalar için iyileşme süreçleri oldukça önemlidir. Bu ameliyatlar sonrasında görülen şişlik ve morluklar pek çok bireyin ameliyat kararını etkilemektedir. Çünkü iyileşme dönemlerinde kendilerini iyi hissetmeyen hastaların bu süreçleri büyük oranda uzamaktadır. Burun Estetiği yöntemi hastaların ameliyatlardan sonra burun ve göz çevresinde yaşayacakları morlukları ya da şişlikleri ortadan kaldıran bir sisteme sahiptir. Bu nedenden ötürü ameliyatlarında İtalyan Burun Estetiğini tercih eden hastalar daha iyi bir iyileşme süreci geçirmektedir. Burun Estetiği ismini ortaya çıktığı yerden almıştır. Bu estetik biçimi İtalyan estetik cerrahları tarafından geliştirilmiştir. Sistemin en büyük artılarından olan morlukların oluşmaması ise ameliyatın yapılış türünde gizlidir. Normal burun ameliyatlarında burun kemiklerin kırılması göz ve yüz çevresinde görülen morlukların ana nedenidir. Fakat İtalyan Burun Estetiği yönteminde kırma işlemi oldukça kontrollü ve nazik bir biçimde yapılabilmektedir. Kemiklere istenilen şekillerin kontrollü olarak kesme işlemleri ile yapılması sonrasında hastalar normal yaşamlarına devam edebilmektedir. Hastaların günlük yaşama diğer burun ameliyatlarına oranla daha erken dönebilmeleri ise İtalyan Burun Estetiğinin en iyi avantajlarından birini oluşturmaktadır.

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

İtalyan Burun Estetiği Avantajları

İtalyan Burun Estetiği uzun zamandan beridir Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanan bir burun estetiği yöntemidir. Bu yöntem sağladığı artılar sebebi ile oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Öncelikle Burun Estetiğinin avantajlarından biri olarak burun üzerinde rahatça çalışılması gösterilebilmektedir. Uzman estetik cerrahları İtalyan Burun Estetiğinin sistemi sayesinde burun kemiklerinin kesilmesi sırasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Çünkü burun ameliyatlarının en zorlayıcı kısmı olan buruna şekil vermek İtalyan Burun Estetiği sayesinde artık daha kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Sistemin buruna şekil verirken burun dokusuna minimum derecede zarar vermesi hastaların yaşadığı bir artıyı ortaya çıkarmaktadır. Çünkü bu şekilde yapılan operasyonlarda hastaların şişlik ya da morluk yaşama oranlarını en az düzeye çekilmektedir. Burun ameliyatlarından iyileşme süreçleri operasyon türüne göre değişim gösterebilmektedir. Ancak pek çok hasta görünümlerinden ve morluklarından dolayı günlük yaşamlarına normale oranla daha geç dönmektedir. İtalyan Burun Estetiği uygulaması ile ameliyat olan hastalarda ise iyileşme süreçleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Burun kemiklerinin kesilmesinde kullanılan teknikler ile iyileşme sürecinin kısalması bireylerin günlük yaşamlarına oldukça erken dönebilmelerini sağlamaktadır. Bu da İtalyan Burun Estetiğinin hastalara sağladığı büyük avantajlardan biri olduğu için hastalar operasyonları için bu yöntemi daha sık kullanmaktadır.

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ İTALYAN BURUN ESTETİĞİ | Op.Dr.Cahit Vural

Sıkça Sorulan Sorular

  • İtalyan Burun Estetiği Nedir?
  • İtalyan Burun Estetiği Avantajları Nelerdir ?

İtalyan Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiklerinde hastalar için iyileşme süreçleri oldukça önemlidir. Bu ameliyatlar sonrasında görülen şişlik ve morluklar pek çok bireyin ameliyat kararını etkilemektedir. Çünkü iyileşme dönemlerinde kendilerini iyi hissetmeyen hastaların bu süreçleri büyük oranda uzamaktadır. Burun Estetiği yöntemi hastaların ameliyatlardan sonra burun ve göz çevresinde yaşayacakları morlukları ya da şişlikleri ortadan kaldıran bir sisteme sahiptir. Bu nedenden ötürü ameliyatlarında İtalyan Burun Estetiğini tercih eden hastalar daha iyi bir iyileşme süreci geçirmektedir.

Burun Estetiği ismini ortaya çıktığı yerden almıştır. Bu estetik biçimi İtalyan estetik cerrahları tarafından geliştirilmiştir. Sistemin en büyük artılarından olan morlukların oluşmaması ise ameliyatın yapılış türünde gizlidir. Normal burun ameliyatlarında burun kemiklerin kırılması göz ve yüz çevresinde görülen morlukların ana nedenidir. Fakat İtalyan Burun Estetiği yönteminde kırma işlemi oldukça kontrollü ve nazik bir biçimde yapılabilmektedir. Kemiklere istenilen şekillerin kontrollü olarak kesme işlemleri ile yapılması sonrasında hastalar normal yaşamlarına devam edebilmektedir. Hastaların günlük yaşama diğer burun ameliyatlarına oranla daha erken dönebilmeleri ise İtalyan Burun Estetiğinin en iyi avantajlarından birini oluşturmaktadır.

İtalyan Burun Estetiği Avantajları Nelerdir ?

İtalyan Burun Estetiği uzun zamandan beridir Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanan bir burun estetiği yöntemidir. Bu yöntem sağladığı artılar sebebi ile oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Öncelikle Burun Estetiğinin avantajlarından biri olarak burun üzerinde rahatça çalışılması gösterilebilmektedir. Uzman estetik cerrahları İtalyan Burun Estetiğinin sistemi sayesinde burun kemiklerinin kesilmesi sırasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Çünkü burun ameliyatlarının en zorlayıcı kısmı olan buruna şekil vermek İtalyan Burun Estetiği sayesinde artık daha kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Sistemin buruna şekil verirken burun dokusuna minimum derecede zarar vermesi hastaların yaşadığı bir artıyı ortaya çıkarmaktadır. Çünkü bu şekilde yapılan operasyonlarda hastaların şişlik ya da morluk yaşama oranlarını en az düzeye çekilmektedir.

Burun ameliyatlarından iyileşme süreçleri operasyon türüne göre değişim gösterebilmektedir. Ancak pek çok hasta görünümlerinden ve morluklarından dolayı günlük yaşamlarına normale oranla daha geç dönmektedir. İtalyan Burun Estetiği uygulaması ile ameliyat olan hastalarda ise iyileşme süreçleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Burun kemiklerinin kesilmesinde kullanılan teknikler ile iyileşme sürecinin kısalması bireylerin günlük yaşamlarına oldukça erken dönebilmelerini sağlamaktadır. Bu da İtalyan Burun Estetiğinin hastalara sağladığı büyük avantajlardan biri olduğu için hastalar operasyonları için bu yöntemi daha sık kullanmaktadır.