fbpx

Buz Lazer Epilasyon

Ana Sayfa Buz Lazer Epilasyon – Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz Lazer Epilasyon - Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz Lazer Epilasyon

Konforun üst düzeyde tutulduğu kıl temizleme yöntemlerinden birisi de buz lazer epilasyondur. Teknoloji kuşağına en uygun yöntemlerden biri olan buz lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok olmasını sağlar. Üstelik tüylerinizi tamamen yok ederken hiçbir şekilde acı hissetmezsiniz. Tamamen güvenli bir tedavi şekillerindendir. İş bitiriciliği yönünden incelendiğinde ise diğerlerine oranla daha etkili özelliğe sahiptir. Kıl köklerine derinlemesine nüfuz ederek, yeniden gelişmesini engeller. Bu sayede tekrar tekrar tüyleri yok etmek adına epilasyon yoluna başvurmanıza gerek kalmaz. Eğer ki istenmeyen tüyleriniz varsa kalıcı çözüm olarak lazer epilasyon yöntemi uygundur. Farklı yapılara sahip olan kıllarınız içinde başvurulacak dalga boyları bulunuyor. Böylelikle epilasyon sırasında yok edilmesi çok zor gibi gözüken tüylerin bile kalıcı olarak yok edilmesini sağlıyor. Son dönemden sık başvurulan yeni nesil yöntemlerinden birisidir. İstenmeyen tüylerin yok edilmesi adına çoğu zaman jilet, ağda, makine gibi yollara başvuruluyor. Her ne kadar tüyler vücuttan alınsa da, belirli bir sürecin sonunda yeniden ortaya çıkıyor. Bu durum doğal olarak bireylerde hem maddi zarara yol açarken hem de fazlasıyla zahmetli oluyor. Bu yüzden dolayıdır ki tüy sorunlarınıza artık kökten müdahale yapılmasını sağlamanız gerekiyor. Buz lazer epilasyonun en önemli artılarından birisi de en geniş yüzeylerin bile alınmasına kolaylık sağlıyor olmasıdır. Üstelik yapacağı her bir atış sonrasında ise çok daha fazla kıl köküne nüfuz ederek ulaşma sağlar.
Diğer epilasyon süreci içerisinde seanslar daha uzun şekilde olurken buz lazer epilasyon yöntemiyle aynı durum söz konusu olmaz. Tüm vücuda gönül rahatlığı ile uygulanmasını da sağlayabilirsiniz. Yüksek bir etkiye sahip olması zaman yönünden de tasarruf yapmanıza kolaylık tanıyor. Diğer epilasyonlarda seans süreleri daha fazla uzayabiliyor. Fakat buz lazer epilasyonu için aynı şeyi söylememiz mümkün değildir. Buz lazer epilasyonda alacağınız seans sayısına bakıldığı zaman ise yaklaşık olarak 5-6 seans arasında bir değişiklik gösteriyor.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Yüksek teknolojiyle donatılmış epilasyon yöntemlerinden birisidir. Koltuk altı, bacak, kol gibi aklınıza gelebilecek pek çok yerlere uygulanabilen bir teknolojidir. Hem seri oluşu hem de güvenli oluşundan dolayı tercih edilen işlemler arasında bulunuyor. Kılın az ya da çok olduğu bölgeye direk olarak atışlar yapar. Bu sayede yeni tüy oluşumunun yok edilmesini sağlar. Açık renge sahip olan alınması zor tüylerin bile kaybolmasına yardımcı olur. Son zamanda hem kadınların hem de erkeklerin rahatsızlık duyduğu tüy sorunlarını göndermiştir. Bu yüzden epilasyon işlemleri arasında en sık şekilde tercih edilmektedir. İlk defa bu işlemi yaptırmayı düşünen kişiler doğal olarak buz lazer epilasyon nedir araştırması içerisine girebilir. Fakat tüy sorunlarınız için kalıcı ve etkili bir sonuca ulaşmak istiyorsanız buz lazer epilasyona yönelmelisiniz.
Şüphesiz en hızlı şekilde tüy çıkan bölgeler içerisinde yüz ön sıradadır. Yüz, hassas olduğundan dolayı ağda gibi işlemler değdiği zaman cilt sorunlarını ortaya çıkarabilir. Bu yüzden yüzünüzde ki tüyleriniz içinde buz lazer epilasyona başvurmanız akıllı bir çözüm yolu olacaktır. Görsel anlamda kötü görünmenize zemin hazırlayan bıyık, sakal gibi kıllar içinde buz lazer epilasyon yöntemleri son derece etkilidir. Yüzde bulunan en derin kıl köklerine bile ulaşarak kurutulmasını sağlar.

Buz Lazer Epilasyon Sonrası

Buz lazer epilasyon sonrası, ne yapılmalı ya da neler yapılmamalı üzerinde önemle durulması gereken konulardandır. Ne yazık ki çoğu kişi bu konuyu atlıyor. Oysa ki cildinizle ilgili olası bir sorun yaşamamanız adına buz lazer epilasyon olduktan sonra neler yapılmalı bilmeniz gerekiyor. Lazer epilasyon yapıldıktan sonra cilt ile ilgili olarak oluşabilecek en sık sorunlar arasında kızarıklık baş gösteriyor. Kızarma, kaşıntı ya da hassas ciltlerde kısa süreli tahriş oluşumları söz konusu olabiliyor. Bu yüzden dolayı da lazer epilasyon öncesinde olduğu gibi epilasyon sonrasında da bakımlarınızı ihmal etmemeniz önemlidir. Lazer epilasyon sonrasında ciltte tahriş oluşumları olmaması için mutlaka kimyasal ürünler kullanmamaya özen gösterin. Çünkü kimyasal ürünler lazer epilasyon sonrasında oldukça sakıncalıdır. Cildinizde hasar oluşumuna sebebiyet verecek olan kimyasal ürünlerin yaklaşık olarak 24 saat boyunca kullanılmaması gerekiyor. Aynı zamanda epilasyon olduktan sonra hemen duşa girmemelisiniz. Bu konuda uzman doktorlarda epilasyon olan kişilere özel bir uyarı yapıyor. Sauna, peeling, kese gibi işlemleri de cildinize kesinlikle uygulamamanız gerekiyor.
Epilasyon yaptıran kişileri bir diğer yakından ilgilendiren konulardan birisi de seans aralıklarını kesinlikle birbirine yakın şekilde yapmayınız. Eğer ki böyle bir yola başvurursanız cildin daha kısa süre içerisinde tahriş oluşturmasına sebebiyet verirsiniz. Seans sonrasında ilk aşamalarda ufak tüyler çıkabilir. Bu çıkacak ufak tüyleri kesinlikle ağda ya da jiletle almayın.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz lazer epilasyon fiyatları, kişinin yapacağı tedavi faktörlerine bağlı olarak farklılık içeriyor. Fiyatları genel olarak etki altına alan hususlar arasında ise yapılacak bölgedir. Hangi bölgeye yapılacaksa fiyat aralıklarında da ister istemez bir değişiklik durumu yaşanıyor. Tek bölgeden ziyade birçok bölgeye lazer epilasyon uygulanacaksa fiyat normalden daha pahalı oluyor. Bazı yerlerde lazer epilasyon fiyatları seans başına farklılık içerse de bazı yerlerde de paket program dahilinde fiyat belirlenmektedir.
Buna göre sizlerde bütçenize en uygun olan fiyat aralığına sahip olan lazer epilasyon merkezlerini seçerek bir an önce işlemlerin de başlamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm vücudunuz için bu işlemleri uygulamak istediğiniz zaman ise yaklaşık olarak 30 dakika sürecektir. 30 dakika sonrasında ise vücudunuzun tüm bölgelerinde yer alan tüylerin tamamen yok olduğunu görmeye başlayacaksınız. Alacağınız 6 seanslık bir işlem sonucunda ise %90 oranında tüylerin kalıcı olarak kalktığını göreceksiniz. Ardından tek tük şekilde tüyler kalabilir. Yine bu tüyler içinde küçük çaplı bir lazer epilasyon işlemlerinden geçebilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Buz lazer epilasyona başvuracak kişiler, kafalarında birtakım sorular kuruyor. O sorulardan birisi de lazer epilasyonun acıtıp acıtmadığıdır. Buz lazer epilasyon en son nesil gelişmiş bir teknoloji olduğundan dolayı epilasyon sırasında ağrı ya da acı hissettirmez. Çok kolay bir şekilde epilasyonun yapılmasına olanak tanır. Üstelik buz lazer epilasyon cildinizde herhangi bir lekelenme oluşumuna da izin vermemektedir. Böylelikle gönül rahatlığıyla artık buz lazer epilasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sürekli olarak artık tüylerinizi yok etmek için uğraşmanıza gerek kalmayacak.
Aynı zamanda hijyenik ve bir o kadar da güvenilir muayene ortamında hizmet alabilirsiniz. Görsel yönden daha iyi görünmek için bu yola başvurmalısınız. Çünkü sürekli olarak tüylerinizi almak ya da aldırmak artık işkence haline dönüşecektir. Bundan sonra istediğiniz kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebilir ve toplum içerisine de özgüvenli şekilde giriş yapabilirsiniz. Rakipsiz teknoloji olma özelliğine sahip buz lazer epilasyonla artık günlük hayatınızı daha konforlu şekilde geçirme şansına sahip olursunuz. Aradığınız rahatlığı sizlere geri kazandıracak bir işlemdir. Fakat burada öne çıkan yanlardan birisi de istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalmamanız adına mutlaka güvenilir epilasyon merkezlerinin yolunu tutmalısınız. Böylelikle profesyonel kişiler sayesinde tüylerinize veda edebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara