fbpx

Agassi Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ana Sayfa Agassi Ameliyatsız Yanak İnceltme

Agassi Ameliyatsız Yanak İnceltme

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Nedir?

Ameliyatsız Yanak İnceltme işlemi hakkında detaylı bilgiler. Agassi cihazı ile yapılan ameliyatsız yanak inceltme işlemi sonrasında belirgin farklar görülmektedir. Hem erkek hem de bayanların şikâyetlerinde biri olan yuvarlak yüz hattı, yanak bölgesinde fazla yağ birikimi kişiyi olduğundan hem kilolu hem de hatlarının yuvarlak gözükmesine neden olabilir. Estetik sektöründe son teknoloji olan aggasi çıkmadan önce cerrahi işlem olarak bilinen bişektomi operasyonu gerçekleştiriliyordu. Şimdi ise aggasi sistemiyle kısa sürede cerrahi müdahale olmadan iç yanak yağları eritilip üçgen yüz hattına sahip olmak mümkün hale gelmiştir. Ayrıca işlemde radyofrekansuygulanarak iç yanak yağlarının eritilmenin yanı sıra kolajen üretimi artırılarak yanak bölgesinde sıkılaşmada sağlanır.

Aggasi sistemiyle yapılan yanak inceltme işleminden hemen sonra gözle görülür sonuç elde edilip 2 haftalık süreçte daha netleşme gözlemlenerek, kalıcı sıkılaşma ve incelme elde ediliyor.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltmede Lokal Anestezi Gerekiyor mu?

Herhangi bir anestezi uygulamasına gerek kalmıyor. Çünkü ağrısız bir uygulamadır.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Seans Aralıkları

Hastalara genellikle 2-3 seans arası önerilmektedir.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Her Yüz Hattına Yapılabilir mi?

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar

İç yanak yağ yastıkçıkları çok fazla olanlar

Aggasi Yanak İnceltme İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem o kadar konforludur ki öğle arası molasında bile birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. İşlemden hemen sonra gündelik hayata geri dönebilirsiniz. Herhangi bir kızarıklık veya kişiyi rahatsız edecek bir sonuçla karşılaşılmaz.

Whatsapp
Hemen Ara