+90 533 737 37 31 +90 532 274 46 64 cahitvural@gmail.com
Dil Seç: Türkçe

Vectra3D XTEstetik ameliyatı olmak isteyen hemen  herkes sonrasında nasıl bir görüntüs...

Vectra3D XT

Estetik ameliyatı olmak isteyen hemen  herkes sonrasında nasıl bir görüntüsü olacağını merak eder. Hastalarımın muayene görüşmelerinde bu en çok merak ettikleri soruya  en gerçekçi cevabı verebilmek için son teknoloji  3D vectra  sistemiyle çalışmaktayız.

Amerikan Canfield firmasının ürettiği bu teknoloji farklı açılarla yerleştirilmiş 6 fotoğraf makinası ile aynı anda 36 megapixel çözünürlükte renkli fotoğraflar çeker. Bu fotoğraflardan yararlanarak özel bilgisayar yazılımı 3 boyutlu modelinizi oluşturur ve Vectra yazılımı talep edilen değişikliklerin dijital olarak yapılmasını sağlar. Böylece, muayene sırasında, hem de hiç beklemeden sadece bir kaç dakika içerisinde hekim  arzu ettiğiniz estetik değişikliklerin kendi yüzünüz ya da vücudunuzda nasıl görüneceğini bilgisayarı üzerinden size gösterebilir.

Özellikle burun ameliyatlarında eski yöntemlerle hastaya tam olarak gerçekçi görüntüler sunamıyorduk ,3D vectra teknolojisiyle ameliyat sonrasına en yakın görüntüyü gösterebiliyoruz bu da hastanın ameliyata çok  daha rahat ve emin  karar vermesine neden oluyor.

Bu görüntü üzerinden meme protezi  isteyen hastaya istenilen ölçünün boyutları  gösterilerek kişinin isteği ve gerçekçi duruş karşılaştırması rahatlıkla yapılır. Aynı zamanda yapılacak ameliyata göre hastaya nasıl bir kesi yeri yapılacağı ve bunun sonucunda oluşabilecek  ameliyat izini dahi bu ileri teknoloji sayesinde  hastaya gösterebiliyoruz .